Radca prawny Gdańsk

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Janusza Behrendt jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią działającą na pomorskim rynku usług prawnych. Siedziba kancelarii mieści się w Pruszczu Gdańskim, Kancelaria posiada także biuro w Gdańsku (dokładne adresy znajdą Państwo w zakładce kontakt).

Radca Prawny Janusz Behrendt

Radca Prawny Janusz Behrendt, prowadzący kancelarię, studia prawnicze ukończył na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w 2011 r. z oceną końcową 4.0. Aplikacja radcowska została odbyta przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku i zakończyła się pozytywne zdanym egzaminem radcowskim. Swoje doświadczenie r.pr. Janusz Behrendt gromadził już od czasów studenckich, podczas których odbywał liczne staże i praktyki (w tym. m.in. w Kancelarii Lech Obara i Współpracownicy, Stowarzyszenie Wspólna Europa). Podczas aplikacji radcowskiej Janusz Behrendt współpracował z wieloma trójmiejskimi kancelariami i przedsiębiorcami (Kancelaria BIG, LS Polska Przemysław Puzdrowski), świadcząc na ich rzecz szeroko pojęte usługi prawne. Intensywna praktyka zawodowa pozwoliła zdobyć cenne doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Dzięki bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zdobytej mi.in. podczas licznych wyjazdów do krajów anglojęzycznych (Walia, Anglia, USA), r.pr. Janusz Behrendt jest w stanie obsługiwać klientów zagranicznych.

Telefon: +48 504 719 794,
E-mail: biuro@jb-kancelaria.pl

radca prawny Gdańsk

Radca Prawny Jan Karolak

Radca Prawny Jan Karolak, ukończył prawo na Uniwersytecie Gdańskim w 2017 r., dodatkowo na tej samej uczelni, ukończył studia magisterskie z politologii. Aplikacja radcowska została odbyta przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W 2021 r. uzyskał pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego. W pracy zawodowej zdobywał doświadczenie w kilku kancelariach na terenie województwa Pomorskiego oraz w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej. W pracy cechuje go dociekliwość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki. Pasjonat gier figurkowych.

Telefon: -
E-mail: jan.karolak@jb-kancelaria.pl

radca prawny Gdańsk

Misja Kancelarii

Misją naszej Kancelarii jest świadczenie profesjonalnych usług prawnych w celu zagwarantowania jak najlepszej ochrony interesów klienta. Do każdej z powierzonych spraw podchodzimy indywidualnie, działając z pełnym zaangażowaniem, zawsze starając się wypracować możliwie najlepsze rozwiązanie. Przykładamy wszelkich starań aby spotkania z Państwem odbywały się w komfortowej atmosferze a współpraca była oparta na jasnych i przejrzystych warunkach. Świadcząc usługi mamy świadomość specyfiki wykonywanego zawodu i odpowiedzialności z nim związanej. Naszym klientom oferujemy wiele udogodnień, w tym m.in.: dojazd do siedziby klienta, udzielanie porad za pomocą poczty elektronicznej, elastyczne godziny spotkań, nieograniczony kontakt z osobą prowadzącą postępowanie, dogodne formy rozliczeń.

Wizytówka Google

Państwa opinie są dla nas bardzo ważne jako potwierdzenie rzetelnie wykonywanych usług. Dlatego zachęcamy do weryfikacji oraz pozostawienia opinii na naszych wizytówkach Google w lokalizacjach Gdańsk i Pruszcz Gdański.

Opinie

Polecam usługi Radcy Prawnego Janusza Behrendt. Rzetelny, dokładny i bardzo pomocny. Mogłam liczyć na fachową pomoc prawną w każdej chwili. Jestem wręcz zaskoczona takim zaangażowaneim w sprawy, które dla mnie prowadził i prowadzi.

Katarzyna P. (osoba prywatna) / Gdańsk

Pan Janusz jest osobą bardzo kompetentną. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do zleconych spraw. Potrafi znaleźć rozwiązanie nawet wtedy, gdy inni radcy prawni nie chcą zadać sobie trudu by poprowadzić sprawę, gdyż wydaje się być ona nie do wygrania. Pan Janusz podejmuje się nawet bardzo trudnych i zawiłych zadań i doprowadza sprawy do końca wygrywając. Jest wnikliwy oraz bardzo skuteczny. To nie tylko bardzo dobry prawnik, ale również bardzo dobry człowiek.

Anna G. (osoba prywatna) / Gdańsk

Radca Prawny Janusz Behrendt dał się poznać jako osoba rzetelna i przede wszystkim skuteczna w powierzonych mu zadaniach. Bogate doświadczenie, znakomita wiedza ekspercka oraz umiejętność prawidłowej oceny. Mając na względzie powyższe cechy z przyjemnośćią polecam innym korzystanie z usług Kancelarii Radcy Prawnego Janusza Behrendt.

Aleksandra G. (osoba prywatna) / Pruszcz Gdański

W okresie trwającej cały czas współpracy Radca Prawny Janusz Behrendt wykazuje się ponadprzeciętną sprawnością organizacyjną a jakość i skuteczność podejmowanych działań nie budzi żadnych zastrzeżeń. Znakomita wiedza merytoryczna oraz umiejętność właściwej oceny sytuacji biznesowej to zdecydowanie najważniejsze atuty dedycdujące o naszej dalszej współpracy. W związku z powyższym z całą odpowiedzialności polecam Radcę Prawnego Janusza Behrendt jako odpowiedzialnego, rzetelnego i solidnego partnera.

Anna Konarska Przygoda (przedsiębiorca AGD Styl) / Łódź

Pan Janusz Behrendt w dotychczasowej współpracy dał mi się poznać jako osoba rzetelna i przede wszystkim skuteczna w powierzonych mu zadaniach. Wszechstronna znajomość zagadnień prawnych, duża elastyczność i umiejętność prawidłowej oceny sytuacji klienta szczególnie wyróżniają pana Janusza w znanym mi środowisku radców prawnych. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam innym korzystanie z usług nowej Kancelarii Radcy Prawnego Janusza Behrendta jako solidnego i sprawdzonego partnera.

Andrzej Potębski ( vice prezes zarządu - EGEN S.A.) / Lublin

Z przyjemnością polecam wszystkim korzystanie z usług Kancelarii Pana Janusza Behrendta. Spółka Eurocomm PL z siedzibą w Katowicach współpracuje z Panem Januszem od 2013 roku do chwili obecnej. Rzetelność, bogata wiedza oraz duże doświadczenie najlepiej charakteryzują podejście do powierzanych zleceń z zakresu branży e-commerce.

Tomasz Pankała (prezes zarządu - EUROCOMM.PL sp. z o.o.) / Katowice

Mogę szczerze polecić usługi Pana Janusza, mi pomógł i to bardzo. Zwróciłem się z prośbą o pomoc i udało się. Dzięki Panu Januszowi odzyskałem Prawo Jazdy po roku (groziło 3 lata oraz późniejszy egzamin) i znacznie udało się również obniżyć karę finansową. Złożyliśmy odwołanie do prokuratury i skierowaliśmy sprawę do sądu. Tam również dzięki Panu Januszowi odpowiedniej strategii i przygotowaniu, udało się!

Także polecam! Może i Wam pomoże, czego życzę.

Krzysztof W. (osoba prywatna) / Kartuzy

Kontakt

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Każdy z naszych Klientów może liczyć na indywidualne podejście.
Zadzwoń lub skorzystaj z poniższego formularza by przedstawić swoją sprawę.