Usługi

Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje o działalności Kancelarii Radcy Prawnego Janusza Behrendt. Doradzamy i pomagamy także w sprawach, które nie zostały tutaj wymienione. W każdym przypadku zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiać zawsze warto.

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Prawo cywilne

Prawo cywilne

Prawo karne

Prawo karne

Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych

Ecommerce

Ecommerce

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt oferuje kompleksową pomoc z zakresu prawa rodzinnego. Dla postępowań rozwodowych stworzyliśmy dedykowaną podstronę znajdującą się tutaj (Postępowania Rozwodowe).  Na podstronie tej, mogą Państwo zapozanć się z podstawowymi informacjami m.in na temat: podziału majątku wspólnego bądź ustalaenia właściwej wysokości alimentów. 

Kancelaria Radcy Prawnego Janusza Behrendt świadczy kompleksowe usługi w zakresie prawa cywilnego. Dla naszych klientów wyjaśniamy prawne zawiłości, udzielamy porad prawnych, przeprowadzamy negocjacje i reprezentujemy ich interesy przed sądami. Poza głównymi obszarami zainteresowań (prawo rodzinne i odszkodowania) nasza kancelaria zajmuje się takimi gałęziami prawa cywilnego jak: własność i inne prawa rzeczowe, zobowiązania, spadki.

Swoje usługi w zakresie prawa karnego Kancelaria Radcy Prawnego Janusza Behrendt kieruje zarówno do osób podejrzanych, oskarżonych jak i pokrzywdzonych. Zakres świadczonych usług obejmuje przede wszystkim: świadczenie porad prawnych, reprezentowanie klienta na każdym etapie postępowania. Ponadto oferujemy pomoc w formułowaniu wniosków w postępowaniach karnych wykonawczych takich jak: odroczenie wykonania kary, warunkowe zawieszenie wykonania kary, udzielenie przerwy w wykonaniu kary, rozłożenie grzywny na raty, warunkowe przedterminowe zwolnienie.

Kancelaria Radcy Prawnego Janusza Behrendt oferuje kompleksowe usługi związane z bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw. Zajmujemy się takimi sprawami jak doradztwo prawne (zarówno przed założeniem jak i w trakcie prowadzenia biznesu), tworzenie i opiniowanie dokumentów (umowy, regulaminy) reprezentacja interesów klienta przed Sądami i Urzędami a także windykacją należności.

W dniu 18 maj 2018 w Polsce zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ustawodawca Europejski w ten sposób wprowadza jednolite przepisy dotyczące ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej. Rozporządzenie to definiuje ochronę danych osobowych na nowo i nakłada na przedsiębiorstwa przetwarzające dane osobowe znacznie więcej obowiązków i ograniczeń. Każdy przedsiębiorca przetwarzający dane osobowe jest zobowiązany dostosować się do wymagań stawianych przez Rozporządzenie do dnia 18 maja 2018 r. Brak spełnienia wymagań może się wiązać z poważnymi konsekwencjami prawnymi i finansowymi. Kancelaria Radcy Prawnego Janusza Behrendt oferuje przeprowadzenie kompleksowych audytów przedsiębiorstw chcących dostosować się do rozporządzenia, przygotowanie dokumentacji oraz pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Obecnie, w epoce internetu, prowadzenie działalności gospodarczej wymaga odpowiedniego przygotowania, także od strony prawnej. Kancelaria Radcy Prawnego Janusza Behrendt udziela kompleksowego wsparcia w tym zakresie, oferując takie usługi jak: przygotowanie regulaminów sklepów internetowych/portali/ aplikacji internetowych, polityk prywatności, umów zawieranych na odległość, bieżące doradztwo prawne.

Opinie

Polecam usługi Radcy Prawnego Janusza Behrendt. Rzetelny, dokładny i bardzo pomocny. Mogłam liczyć na fachową pomoc prawną w każdej chwili. Jestem wręcz zaskoczona takim zaangażowaneim w sprawy, które dla mnie prowadził i prowadzi.

Katarzyna P. (osoba prywatna) / Gdańsk

Pan Janusz jest osobą bardzo kompetentną. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do zleconych spraw. Potrafi znaleźć rozwiązanie nawet wtedy, gdy inni radcy prawni nie chcą zadać sobie trudu by poprowadzić sprawę, gdyż wydaje się być ona nie do wygrania. Pan Janusz podejmuje się nawet bardzo trudnych i zawiłych zadań i doprowadza sprawy do końca wygrywając. Jest wnikliwy oraz bardzo skuteczny. To nie tylko bardzo dobry prawnik, ale również bardzo dobry człowiek.

Anna G. (osoba prywatna) / Gdańsk

Radca Prawny Janusz Behrendt dał się poznać jako osoba rzetelna i przede wszystkim skuteczna w powierzonych mu zadaniach. Bogate doświadczenie, znakomita wiedza ekspercka oraz umiejętność prawidłowej oceny. Mając na względzie powyższe cechy z przyjemnośćią polecam innym korzystanie z usług Kancelarii Radcy Prawnego Janusza Behrendt.

Aleksandra G. (osoba prywatna) / Pruszcz Gdański

W okresie trwającej cały czas współpracy Radca Prawny Janusz Behrendt wykazuje się ponadprzeciętną sprawnością organizacyjną a jakość i skuteczność podejmowanych działań nie budzi żadnych zastrzeżeń. Znakomita wiedza merytoryczna oraz umiejętność właściwej oceny sytuacji biznesowej to zdecydowanie najważniejsze atuty dedycdujące o naszej dalszej współpracy. W związku z powyższym z całą odpowiedzialności polecam Radcę Prawnego Janusza Behrendt jako odpowiedzialnego, rzetelnego i solidnego partnera.

Anna Konarska Przygoda (przedsiębiorca AGD Styl) / Łódź

Pan Janusz Behrendt w dotychczasowej współpracy dał mi się poznać jako osoba rzetelna i przede wszystkim skuteczna w powierzonych mu zadaniach. Wszechstronna znajomość zagadnień prawnych, duża elastyczność i umiejętność prawidłowej oceny sytuacji klienta szczególnie wyróżniają pana Janusza w znanym mi środowisku radców prawnych. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam innym korzystanie z usług nowej Kancelarii Radcy Prawnego Janusza Behrendta jako solidnego i sprawdzonego partnera.

Andrzej Potębski ( vice prezes zarządu - EGEN S.A.) / Lublin

Z przyjemnością polecam wszystkim korzystanie z usług Kancelarii Pana Janusza Behrendta. Spółka Eurocomm PL z siedzibą w Katowicach współpracuje z Panem Januszem od 2013 roku do chwili obecnej. Rzetelność, bogata wiedza oraz duże doświadczenie najlepiej charakteryzują podejście do powierzanych zleceń z zakresu branży e-commerce.

Tomasz Pankała (prezes zarządu - EUROCOMM.PL sp. z o.o.) / Katowice

Mogę szczerze polecić usługi Pana Janusza, mi pomógł i to bardzo. Zwróciłem się z prośbą o pomoc i udało się. Dzięki Panu Januszowi odzyskałem Prawo Jazdy po roku (groziło 3 lata oraz późniejszy egzamin) i znacznie udało się również obniżyć karę finansową. Złożyliśmy odwołanie do prokuratury i skierowaliśmy sprawę do sądu. Tam również dzięki Panu Januszowi odpowiedniej strategii i przygotowaniu, udało się!

Także polecam! Może i Wam pomoże, czego życzę.

Krzysztof W. (osoba prywatna) / Kartuzy

Kontakt

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Każdy z naszych Klientów może liczyć na indywidualne podejście.
Zadzwoń lub skorzystaj z poniższego formularza by przedstawić swoją sprawę.