Prawo karne Gdańsk

Naruszenie przepisów prawa karnego może mieć doniosłe skutki. W celu obrony swoich interesów warto jest więc rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnego pełnomocnika, radcy prawnego lub adwokata. Przepisy prawa karnego dają możliwość reprezentacji osoby podejrzanej już na etapie postępowania przygotowawczego. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania satysfakcjonującego rezultatu należy o to zadbać, najlepiej jak najwcześniej.

Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo prawne na każdym etapie postępowania. Cechuje nas duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej z powierzonych spraw. Przyjęta linia obrony pozwala uwypuklić mocne argumenty prezentowanego stanowiska.

Z uwagi na to, że przepisy prawa karnego regulują dużą sferę naszego życia, zdarza się, że naruszamy je nieświadomie lub bez swojej winy. Częstymi okolicznościami spornymi jest też samo sprawstwo lub właściwa kwalifikacja skutków danego zachowania. Współpraca z adwokatem lub radcą prawnym daje możliwość wyjaśnienia okoliczności danej sprawy w sposób najbardziej korzystny dla osoby zainteresowanej. Profesjonalny pełnomocnik pozwala na podjęcie merytorycznej polemiki z innymi uczestnikami sporu. Polemika ta często stanowi najważniejszy element procesu i decyduje o jego rozstrzygnięciu.

Kancelaria oferuje kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego oraz prawa karnego wykonawczego. Kancelaria nie świadczy usług z zakresu prawa karnego skarbowego. Obszar usług działalności kancelarii to głównie województwo pomorskie, Gdańsk, Pruszcz Gdański i okolice. Preferujemy spotkanie w siedzibie kancelarii, istnieje jednak możliwość dojazdu do klienta, w tym do zakładu karnego.

Kancelaria prowadzi sprawy także spoza Gdańska, w zależności od tego, gdzie został popełniony czyn zabroniony. W naszej karierze prowadziliśmy już sprawy, w tym dotyczące naruszenia przepisów prawa karnego, w innych województwach. Osoby poszukujące wsparcia w zakresie prawa karnego proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu umówienia spotkania. Pracownicy kancelarii udzielają także porad on line, w dogodnej dla klienta formie i czasie.

Opinie

Polecam usługi Radcy Prawnego Janusza Behrendt. Rzetelny, dokładny i bardzo pomocny. Mogłam liczyć na fachową pomoc prawną w każdej chwili. Jestem wręcz zaskoczona takim zaangażowaneim w sprawy, które dla mnie prowadził i prowadzi.

Katarzyna P. (osoba prywatna) / Gdańsk

Pan Janusz jest osobą bardzo kompetentną. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do zleconych spraw. Potrafi znaleźć rozwiązanie nawet wtedy, gdy inni radcy prawni nie chcą zadać sobie trudu by poprowadzić sprawę, gdyż wydaje się być ona nie do wygrania. Pan Janusz podejmuje się nawet bardzo trudnych i zawiłych zadań i doprowadza sprawy do końca wygrywając. Jest wnikliwy oraz bardzo skuteczny. To nie tylko bardzo dobry prawnik, ale również bardzo dobry człowiek.

Anna G. (osoba prywatna) / Gdańsk

Radca Prawny Janusz Behrendt dał się poznać jako osoba rzetelna i przede wszystkim skuteczna w powierzonych mu zadaniach. Bogate doświadczenie, znakomita wiedza ekspercka oraz umiejętność prawidłowej oceny. Mając na względzie powyższe cechy z przyjemnośćią polecam innym korzystanie z usług Kancelarii Radcy Prawnego Janusza Behrendt.

Aleksandra G. (osoba prywatna) / Pruszcz Gdański

W okresie trwającej cały czas współpracy Radca Prawny Janusz Behrendt wykazuje się ponadprzeciętną sprawnością organizacyjną a jakość i skuteczność podejmowanych działań nie budzi żadnych zastrzeżeń. Znakomita wiedza merytoryczna oraz umiejętność właściwej oceny sytuacji biznesowej to zdecydowanie najważniejsze atuty dedycdujące o naszej dalszej współpracy. W związku z powyższym z całą odpowiedzialności polecam Radcę Prawnego Janusza Behrendt jako odpowiedzialnego, rzetelnego i solidnego partnera.

Anna Konarska Przygoda (przedsiębiorca AGD Styl) / Łódź

Pan Janusz Behrendt w dotychczasowej współpracy dał mi się poznać jako osoba rzetelna i przede wszystkim skuteczna w powierzonych mu zadaniach. Wszechstronna znajomość zagadnień prawnych, duża elastyczność i umiejętność prawidłowej oceny sytuacji klienta szczególnie wyróżniają pana Janusza w znanym mi środowisku radców prawnych. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam innym korzystanie z usług nowej Kancelarii Radcy Prawnego Janusza Behrendta jako solidnego i sprawdzonego partnera.

Andrzej Potębski ( vice prezes zarządu - EGEN S.A.) / Lublin

Z przyjemnością polecam wszystkim korzystanie z usług Kancelarii Pana Janusza Behrendta. Spółka Eurocomm PL z siedzibą w Katowicach współpracuje z Panem Januszem od 2013 roku do chwili obecnej. Rzetelność, bogata wiedza oraz duże doświadczenie najlepiej charakteryzują podejście do powierzanych zleceń z zakresu branży e-commerce.

Tomasz Pankała (prezes zarządu - EUROCOMM.PL sp. z o.o.) / Katowice

Mogę szczerze polecić usługi Pana Janusza, mi pomógł i to bardzo. Zwróciłem się z prośbą o pomoc i udało się. Dzięki Panu Januszowi odzyskałem Prawo Jazdy po roku (groziło 3 lata oraz późniejszy egzamin) i znacznie udało się również obniżyć karę finansową. Złożyliśmy odwołanie do prokuratury i skierowaliśmy sprawę do sądu. Tam również dzięki Panu Januszowi odpowiedniej strategii i przygotowaniu, udało się!

Także polecam! Może i Wam pomoże, czego życzę.

Krzysztof W. (osoba prywatna) / Kartuzy

Kontakt

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Każdy z naszych Klientów może liczyć na indywidualne podejście.
Zadzwoń lub skorzystaj z poniższego formularza by przedstawić swoją sprawę.