Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Janusza Behrendt jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią działającą na pomorskim rynku usług prawnych. Siedziba kancelarii mieści się w Pruszczu Gdańskim, Kancelaria posiada także biuro w Gdańsku (dokładne adresy znajdą Państwo w zakładce kontakt).

Radca Prawny Janusz Behrendt

Radca Prawny Janusz Behrendt, prowadzący kancelarię, studia prawnicze ukończył na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w 2011 r. z oceną końcową 4.0. Aplikacja radcowska została odbyta przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku i zakończyła się pozytywne zdanym egzaminem radcowskim. Swoje doświadczenie r.pr. Janusz Behrendt gromadził już od czasów studenckich, podczas których odbywał liczne staże i praktyki (w tym. m.in. w Kancelarii Lech Obara i Współpracownicy, Stowarzyszenie Wspólna Europa). Podczas aplikacji radcowskiej Janusz Behrendt współpracował z wieloma trójmiejskimi kancelariami i przedsiębiorcami (Kancelaria BIG, LS Polska Przemysław Puzdrowski), świadcząc na ich rzecz szeroko pojęte usługi prawne. Intensywna praktyka zawodowa pozwoliła zdobyć cenne doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Dzięki bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zdobytej mi.in. podczas licznych wyjazdów do krajów anglojęzycznych (Walia, Anglia, USA), r.pr. Janusz Behrendt jest w stanie obsługiwać klientów zagranicznych.

Telefon: +48 504 719 794,
E-mail: biuro@jb-kancelaria.pl

Radca Prawny Jan Karolak

Radca Prawny Jan Karolak, ukończył prawo na Uniwersytecie Gdańskim w 2017 r., dodatkowo na tej samej uczelni, ukończył studia magisterskie z politologii. Aplikacja radcowska została odbyta przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W 2021 r. uzyskał pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego. W pracy zawodowej zdobywał doświadczenie w kilku kancelariach na terenie województwa Pomorskiego oraz w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej. W pracy cechuje go dociekliwość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki. Pasjonat gier figurkowych.

Telefon:
E-mail: jan.karolak@jb-kancelaria.pl

karolak Jan

Misja Kancelarii

Misją naszej Kancelarii jest świadczenie profesjonalnych usług prawnych w celu zagwarantowania jak najlepszej ochrony interesów klienta. Do każdej z powierzonych spraw podchodzimy indywidualnie, działając z pełnym zaangażowaniem, zawsze starając się wypracować możliwie najlepsze rozwiązanie. Przykładamy wszelkich starań aby spotkania z Państwem odbywały się w komfortowej atmosferze a współpraca była oparta na jasnych i przejrzystych warunkach. Świadcząc usługi mamy świadomość specyfiki wykonywanego zawodu i odpowiedzialności z nim związanej. Naszym klientom oferujemy wiele udogodnień, w tym m.in.: dojazd do siedziby klienta, udzielanie porad za pomocą poczty elektronicznej, elastyczne godziny spotkań, nieograniczony kontakt z osobą prowadzącą postępowanie, dogodne formy rozliczeń.

Wizytówka Google

Państwa opinie są dla nas bardzo ważne jako potwierdzenie rzetelnie wykonywanych usług. Dlatego zachęcamy do weryfikacji oraz pozostawienia opinii na naszych wizytówkach Google w lokalizacjach Gdańsk i Pruszcz Gdański.