Prawo karne Gdańsk

Naruszenie przepisów prawa karnego może mieć doniosłe skutki. W celu obrony swoich interesów warto jest więc rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnego pełnomocnika, radcy prawnego lub adwokata. Przepisy prawa karnego dają możliwość reprezentacji osoby podejrzanej już na etapie postępowania przygotowawczego. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania satysfakcjonującego rezultatu należy o to zadbać, najlepiej jak najwcześniej.

Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo prawne na każdym etapie postępowania. Cechuje nas duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej z powierzonych spraw. Przyjęta linia obrony pozwala uwypuklić mocne argumenty prezentowanego stanowiska.

Z uwagi na to, że przepisy prawa karnego regulują dużą sferę naszego życia, zdarza się, że naruszamy je nieświadomie lub bez swojej winy. Częstymi okolicznościami spornymi jest też samo sprawstwo lub właściwa kwalifikacja skutków danego zachowania. Współpraca z adwokatem lub radcą prawnym daje możliwość wyjaśnienia okoliczności danej sprawy w sposób najbardziej korzystny dla osoby zainteresowanej. Profesjonalny pełnomocnik pozwala na podjęcie merytorycznej polemiki z innymi uczestnikami sporu. Polemika ta często stanowi najważniejszy element procesu i decyduje o jego rozstrzygnięciu.

Kancelaria oferuje kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego oraz prawa karnego wykonawczego. Kancelaria nie świadczy usług z zakresu prawa karnego skarbowego. Obszar usług działalności kancelarii to głównie województwo pomorskie, Gdańsk, Pruszcz Gdański i okolice. Preferujemy spotkanie w siedzibie kancelarii, istnieje jednak możliwość dojazdu do klienta, w tym do zakładu karnego.

Kancelaria prowadzi sprawy także spoza Gdańska, w zależności od tego, gdzie został popełniony czyn zabroniony. W naszej karierze prowadziliśmy już sprawy, w tym dotyczące naruszenia przepisów prawa karnego, w innych województwach. Osoby poszukujące wsparcia w zakresie prawa karnego proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu umówienia spotkania. Pracownicy kancelarii udzielają także porad on line, w dogodnej dla klienta formie i czasie.